ceragem
CERAGEM


Masážne lôžko je určené pre celkovú regeneráciu a pre zlepšenie zdravotného stavu všetkých členov rodiny.

Toto zariadenie pomocou vnútorného projektora pohybujúceho sa pozdĺž chrbtice, uvoľňuje úpony okolo stavcov, narovnáva chrbticu, ukľudňuje nervové dráhy v ľudskom tele, zlepšuje krvný obeh a tok životnej energie CCHI (či).


Lôžko Ceragem Master kombinuje nasledujúce lekárske praktiky:

Chiropraktika
Chiropraktika je liečebná metóda, ktorá je veľmi známa a praktizovaná hlavne v USA,v Kanade, v Austrálii, na Novom Zélande a v Anglicku. Ide o spôsob uvoľňovania spinálných nervov prostredníctvom ručného narovnávania, naprávania chrbtice. Je to najlepší príklad novodobej alternatívnej medicíny. Dokazuje, že v mnohých prípadoch bolesti a choroby pochádzajú z chrbtice, kde dochádza ku priškripnutiu nervových koreňov. Vďaka tomuto princípu lôžko Ceragem Master upravuje pohyblivosť nášho tela a postupne upravuje bolesti a iné zdravotné problémy.
Masáž
Masáž uvoľňuje svaly a šľachy pozdĺž chrbtice, čím vracia chrbticu do pôvodnej polohy.Masáž taktiež naťahuje chrbticu a to tak, aby sa uvoľnil tlak na platničky medzi stavcami, ktoré fungujú ako vankúšiky medzi stavcami, v ktorých máme miechu. Postupom veku naša chrbtica pomaly tuhne, a u niektorých z nás môže dôsť k jej oslabeniu a následnému vychýleniu. Pravidelnou masážou oblasti okolo chrbtice, čo je aj prvou časťou masážneho programu lôžka Ceragem Master, pomáhame predchádzať tuhnutiu a oslabovaniu chrbtice.
Moxáž (Termopunktúra)
Moxáž v tradičnej čínskej medicíne znamená riadené zahrievanie akupresúrnych bodov pomocou tepla, získaného spaľovaním sušených a lisovaných rastlín. Získané teplo prináša lepšie prekrvenie organizmu a povzbudzuje funkčnosť jednotlivých orgánov ľudského tela. Zahrievaním určitých bodov pomocou moxáže taktiež podporujeme náš imunitný systém.
Jadeit
Jadeit je druh Jade, ktorý v tradičnej čínskej medicíne je považovaný za kameň s liečivými účinkami. Pomocou jadeitu sa stimuluje cchi /či/, čiže životná energia v ľudskom tele. Vnútorné projektory v lôžku Ceragem Master sú vyrobené z polodrahokamu jadeitu, ktorý je vysoko cenený pre svoju schopnosť udržovať a prenášať teplo.

Účinky na telo:

Krížová oblasť
Vnútorný projektor uvoľňuje miestne nervové vlákna a odstraňuje bolesti chrbta súvisiace s nedostatkom pohybu, nesprávnym držaním tela a zlými návykmi.
Šija
Tlak jadeitových valčekov vnútorného projektora uvoľňuje stuhlosť svalov v oblasti šije, spôsobenú hodinami strávenými pred počítačom, alebo pred televíznou obrazovkou.
Brucho
Trojbodové a deväťbodové projektory zľahka masírujú brušnú oblasť, a tým napomáhajú zmierniť bolesti brucha a odstraňujú kŕče.
Nohy
Infračervené lúče prenikajúce do kĺbov a svalov nôh, zmierňuje ich bolesti spôsobené stálym tlakom od chôdze, státia a cvičenia.

Východné liečebné metódy
Masážne lôžko Ceragem-E je výsledkom dlhoročnej práce vedcov, lekárov a konštruktérov. Základom lôžka je kombinácia tradičných prírodných liečebných metód Ďalekého východu a technológie 21. storočia.
Epoxid-karbónový panel
Epoxid-karbónový panel generuje teplo, ktoré má mnohostranné priaznivé účinky na ľudské telo (obnovenie životnej energie cchi /či/ a zlepšenie krvného obehu).
Infračervené lúče
Infračervené lúče majú veľmi pozitívny vplyv na ľudský organizmus a nemajú vedľajšie účinky. Optimálne pôsobenie infračervených lúčov je zabezpečené vnútornými a vonkajšími projektormi, a taktiež epoxid-karbónovými panelmi umiestnenými v hlavnom a v prídavnom matraci lôžka. Vonkajšie projektory umožňujú prenikanie infračervených lúčov do všetkých častí ľudského tela. Epoxid-karbónové panely umiestnené v hlavnom a v prídavnom matraci, taktiež generujú infračervené lúče, čím zvyšujú celkovú účinnosť pôsobenia masáže na celé telo, vrátane končatín.

Cenník procedúr a kozmetiky