masáž tváre
MASÁŽ TVÁRE


Masáž tváre má zo všetkých masáží najväčšie relaxačné účinky predovšetkým na centrálnu nervovú sústavu, preto je vhodná aj pre mužov.
Na rozdiel od iných častí tela sú svaly tváre pripojené do kože a preto priamo ovplyvňujú náš vzhľad. Svalové tkanivo v tvári vekom ochabuje, okolo úst, očí a na čele sa objavujú vrásky.


Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie.
Masáže tváre, krku a hlavy pomáhajú proti migrénam.
Keďže veľa ľudí má sedavé zamestnanie tieto masáže sú krásnou odmenou pre Vaše telo.

Masáž tváre je vhodná na:

  • spomaľenie tvorby vrások a kruhov pod očami
  • potlačenie migrény a bolesti hlavy
  • odstránenie únavy a stresu
  • zvýšenie imunity organizmu


MIKROMASÁŽ OČNÉHO OKOLIA


Očné okolie je najjemnejšia a najchúlostivejšia časť celej tváre ktorá je veľmi citlivá a ľahko býva poznamenaná vekom a únavou. Oči prezentujú celkovú fyzickú a duševnú kondíciu. Pri mikromasáži očného okolia sa znižuje prehĺbenie vrások okolo očí, zmenšujú sa vačky pod očami, znižuje sa vnútroočný tlak a tým posilňuje zrak. Mikromasáž pôsobí proti únave očí a pomáha k lepšiemu spriechodneniu dutín.

Mikromasáž tiež posilňuje obočie, ktoré počas rokov padá a hlavne prekrvuje pokožku, ktorá oddiaľuje jej stenšenie a predčasné starnutie. Mikromasáž tiež napomáha vyplaviť toxíny, ktoré sú odvádzané do lymfatických ciest, podporuje obnovu buniek a zabraňuje strate vlhkosti pokožky.


ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ TVÁRE A DEKOLTU


Čokoládová masáž je výborná na získanie dobrej nálady, odplavuje toxické látky z tela a uvolňuje stuhnuté svaly. Blahodárne pôsobí na Vašu pokožku, ktorá bude krásne hodvábna a čokoládovo sladká.
Kakao v čokoláde obsahuje antioxidanty, ktoré pôsobia proti starnutiu. Počas niekoľkých minút sa Vaša pleť zbavuje vrások, šupín a vysušenej kože. Čokoláda vráti koži pružnosť, mladosť a pomáha redukovať stres.

Cenník procedúr a kozmetiky