zlatá maska
zlatá maska


Zlato je jedným zo základných kameňov ajurvédskeho
liečiteľstva a je používaný
v tradičnej čínskej medicíne.

Zlato má nielen antibakteriálne
vlastnosti, ale poskytuje pleti
aj energiu.
Zlepšuje krvný a lymfatický obeh, prečisťuje pleť a má silný proti vráskový efekt.

Príďte vyskúšať pleťové masky novej generácie, ktorých výnimočnosť spočíva nielen v unikátnom zložení, ale aj v spôsobe aplikácie.
Pomocou najmodernejšej nano-technológie látky kondenzované v maskách ihneď po priložení na pokožku, vplyvom telesného tepla prenikajú do hĺbky epidermu. Jednostranný absorbčný pomer tohoto produktu je vyšší ako 98% čo znamená, že množstvo živín a vlhkosti preniknutých do pokožky je 10 násobne vyšší ako u obyčajných pleťových masiek.

zlatá maska

Po aplikovaní masky s obsahom zlata je pleť jemná a pevná, pretože zlato urýchľuje regeneračné procesy prebiehajúce v pokožke. Za túto skutočnosť zodpovedá vlastnosť zlata, ktorá dokáže priviesť molekuly kyslíka až do hlbín kože.
Zaujímavosťou je, že zlato pozitívne vplýva aj na lymfatický systém. Pokožka sa zbavuje toxínov rýchlejšie a efektívnejšie, vďaka čomu je mladšia a krajšia. Antioxidanty sú bojovníkmi proti voľným radikálom, ktoré sú zákernými nepriateľmi ľudského zdravia a krásy.
Zlato dokáže dať navždy zbohom ovisnutej pokožke, pretože zabraňuje nechceným stratám kolagénu a ovplyvňuje štruktúru elastínu, ktoré sú pre krásnu pleť nevyhnutnosťou.

Zlato ako súčasť kozmetiky je vhodné pre všetky typy pleti. Ocení ho predovšetkým suchá pleť, ktorá je náchylná na tvorbu vrások. Hodí sa ako preventívny prostriedok, ktorý zabezpečuje zdravú, mladistvú a žiarivú pokožku.

Cenník procedúr a kozmetiky