hairway
HAIRWAY


Profesionálne kefy na vlasy s prírodnými štetinami z diviaka, ktoré splnia všetky vaše očakávania.
Prírodné štetiny distribuujú prírodné oleje vašich vlasov od korienkov ku končekom. Vhodné sú pre dlhé i krátke vlasy, na jemné, nepoddajné a ťažko rozčesateľné vlasy. Výborný pomocník na vyrovnávanie vlasov.
Vlasy sú ozdobou každej ženy a už od nepamäti sa im prikladá veľký dôraz. Vôbec nezáleží, či máte vlasy dlhé alebo krátke. Dôležitejšie je, či sú zdravé.
A aby sme mali vlasy zdravé, musíme sa o ne starať každý deň. Nielen výber kozmetických produktov, ale aj pomôcok na úpravu účesov je mimoriadne dôležitý. Dôraz musíte klásť najmä na materiál.
Nepoužívajte vôbec plastové hrebene, pretože tie najviac zhoršujú elektrizovanie. Drsné kovové kefy zase poškodia povrch vlasov a podporia aj štiepenie ich končekov. Najvhodnejšou alternatívou je preto kefa s prírodnými štetinami, ktorá navyše uľahčí aj rozčesávanie kučeravých vlasov.
Kefovaním podporujete mikrocirkuláciu, čiže prekrvenie vlasovej pokožky. Zároveň odstraňujete odumreté vlasy ako aj prach a špinu. Štetiny z diviaka jemne rozdeľujú vaše vlasy pri česaní bez elektrizovania, ťahania alebo zamotávania a tým aj trhania končekov.

hairway Ponúkame Vám profesionálne tvarovacie kefy nemeckej firmy Hairway z pravého dreva s pravými štetinami divokých prasiat, ktoré zabraňujú lámaniu a štiepaniu vlasov. Zabezpečujú hodvábne česanie vlasov, dokonalé uhladenie, dodajú vlasom vysoký lesk a exkluzivitu. Ideálne pre šetrnú starostlivosť o jemné detské vlasy.
Oceníte aj praktickú drevenú rukoväť, ktorá minimalizuje efekt statickej elektriny.
Sú zaujímavé svojim dizajnom a priaznivými cenami.

Cenník procedúr a kozmetiky