pandhys
PANDHY'S


Zloženie PANDHY´S™ depilačnej cukrovej pasty a gélu je veľmi podobné cukrom, ktoré produkuje naše telo! Tieto produkty nevyvolávajú žiadne alergické reakcie, skôr by Vám mohli zachutiť.

Značka PANDHY´S™ je prvá značka výhradne pre profesionálov.
Je to jediná značka, ktorá kladie dôraz na dokonalé zaškolenie odborníkov (až dvojdenné kurzy).


Nepopáli pokožku, nevadí kŕčovým žilám, môžu byť depilovaní aj diabetici, dokonca aj osoby trpiace psoriázou a ekzémami.

Môžete depilovať chĺpky na všetkých častiach tela, dokonca aj veľmi krátke chĺpky. S postupmi a produktami značky PANDHY´S™ zabudnete na nelichotivú povesť cukru. Ten náš nekazí zuby, nepriberá sa z neho, ale hladí a skrášľuje! Nie je to totiž obyčajný cukor, ale glukóza, ktorá sa v rukách špeciálne vyškolenej kozmetičky mení v hebké zlato.

Trendom súčasnej doby je uprednostňovanie prírodných materiálov. Maďarským expertom sa podarilo vyvinúť a patentovať účinný prírodný produkt, ktorý získal v Paríži v roku 2006 európske ocenenie PIERANTONI. Táto depilačná pasta sa stala hitom celého kontinentu.

Značka PANDHY´S™ je na českom a slovenskom trhu už od roku 2002! Ako prvá a zatiaľ jediná zaviedla prevratnú depilačnú techniku, kedy sú chĺpky odstraňované v smere ich rastu. Výsledkom je zanedbateľná bolestivosť depilácie.

Konkurencia se snaží cukrovú pastu PANDHY´S napodobovať, ale neúspešne - pasta PANDHY´S je nezameniteľná.

Cenník procedúr a kozmetiky