Prestige body wrap
telový zábal - Prestige body wrap


Čaká na Vás extra príležitosť a vy sa trápite
s myšlienkou, ako okamžite zoštíhlieť, teda stratiť "zopár" centimetrov?

Nevešajte hlavu, máme pre vás riešenie!

Telové zábaly s PRESTIGE body wrap krémom
a jeho okamžité výsledky:

"Garantovanú stratu v centimetroch
na objeme od 12 do 30 cm!".


Prestige body wrap krém je telový zábal. Vykonáva sa tak, že na telo sa nanesie špeciálny krém Prestige body wrap a potom sa telo obalí špeciálnou fóliou. Takto pripravený klient si ľahne a pod teplou prikrývkou relaxuje 1 hodinku, pričom môže stratiť až niekoľko centimetrov na páse, bruchu, ramenách, bokoch, stehnách a lýtkach. Strata na objeme minimálne od 12 do 30cm je garantovaná!
(Táto strata centimetrov neznamená stratu na hmotnosti.)

Ako to funguje?
Fólia zabraňuje prílišnému poteniu, ktoré by malo za následok stratu minerálnych látok a stopových prvkov . Okrem toho, fólia umožňuje krému pôsobiť do hľbky. Krém preniká do tukových buniek a odstraňuje všetko nadbytočné, čím sa tukové bunky zmršťujú – zmenšujú svoj objem. A to je dôvod, prečo je tam značná strata centimetrov, ale bez výraznejšej straty na hmotnosti.

Ako sa vykonáva v praxi?

  • Vaše telo sa starostlivo zmeria a označí na koži (fixkou), alebo len tie časti tela, z ktorých chcete odstrániť neželané tukové vankúšiky. Tieto hodnoty sa zaznačia do tabuľky.
  • Zaškolený pracovník vám nanesie na telo zoštíhlovací krém Prestige body wrap, ktorý dodá vašej koži aj jemnosť a hebkosť.
  • Niekoľko krát Vás obalí od pazúch po členky špeciálnou fóliou. Proces sa naštartuje.
  • Potom si pohodlne ľahnete, prikryjú Vás teplou prikrývkou a môžete relaxovať 1 hodinku. Krém spôsobuje pocit tepla, ktoré preniká vašou kožou.
  • Keď skončí relax (po 1 hodine), zábal Vám jednoduchým spôsobom odstránia a opäť Vás zmerajú na tých istých označených miestach.
Iste budete aj vy veľmi zvedavá, nedočkavá.... zázrak? Len jedna hodinka a vy ste stratili niekoľko centimetrov. Boli ste skeptická a nechcela ste v to veriť a predsa, výsledky sú tu!

Cenník procedúr a kozmetiky