monoderma
vitamíny MONODERMA


Produkty Monodermá pochádzajú z Talianska.
Zloženie týchto výrobkov je založené na prírodnej báze a využíva len čisté prírodné materiály v účinných koncentráciách.
Vitamínová terapia Monodermá rieši rôzne kožné problémy, pigmentáciu a vrásky.
Vzhľadom k prírodnému zloženiu je vhodná pre akýkoľvek typ pleti, vrátane veľmi citlivej.
Vitamínové terapie Monodermá sú špeciálne balené v ampulkách, aby bola zachovaná účinnosť týchto ingrediencií pred vplyvmi okolitého prostredia.
Výrobky Monodermá proti poteniu sú známe svojou efektivitou bez vedľajších účinkov.


monoderma_products Vitamíny na pleť Monoderma E5

Čistý vitamín E 5 % (Tokoferol).
Vitamín E je prírodnou ochranou vašej pokožky proti voľným radikálom a podporuje aktivity antioxidačného systému. Pôsobí účinne na stresovanú pleť, na pleť s erytémom, suchú až veľmi suchú pleť. Súčasné štúdie taktiež preukázali, že vitamín E je veľmi účinný pri redukcii zápalu, podráždenia pokožky a taktiež zmierňuje proces starnutia pokožky.

Vitamíny na pleť Monoderma A15

Predstavujeme najúčinnejšiu formu vitamínu A.
Pomáha pri regenerácii kožných buniek a stimuluje syntézu kolagénu, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravo a mlado vyzerajúcej pokožky. Navyše redukuje jemné vrásky. Vitamín A čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žliazok, čím pôsobí efektívne proti akné. V neposlednom rade je prínosom pre ľudí trpiacich seboroidnou dermatitídou (prejavom je začervenanie, svrbenie a odlupovanie kože).

Vitamíny na pleť Monoderma C10

Čistý vitamín C 10 % (Kyselina L-askorbová).
Hlavnými výhodami vitamínu C v oblasti estetickej dermatológie je jeho schopnosť zvýšiť produkciu kolagénu a elastínu v koži, pričom ide o látky, ktoré udržiavajú mladý vzhľad pokožky. Okrem toho redukuje melanín nachádzajúci sa v koži a tak napomáha odstráneniu hyperpigmentácie (nadmernej pigmentácie) pokožky.

Cenník procedúr a kozmetiky