RF Jett 2
RF JETT 2


Ošetrenie prístrojom RF JETT 2 - cielená diatermia.

Rádiofrekvenčný prístroj RF JETT 2 predstavuje modernú generáciu rádiofrekvenčného systému pre odstránenie tukových vrstiev, redukciu celulitídy, vypnutie a zpevnenie Vašej pokožky, k tvarovaniu problematických partií. Radiofrekvenčný prístroj RF JETT 2 využívá efektívnejší tripolárny alebo hexapolárny systém pre neinvazívne a bezbolestné ošetrenie pleti a celého tela s výsledkami viditeľnými už po treťom ošetrení (značne individuálne). Rádiofrekvenčný prístroj RF JETT 2 slúži k zoštíhleniu partií brucha, bokov a stehien, ale tiež menších problémových oblastí, ako sú oblasť kolien, kotníkov, paží a oblasti v tvári (podbradok, tváře). Výborných výsledkov sa dosahuje tiež pri vyhladení nerovností a vypnutí povolenej kože vzniknutej pri chirurgických zásahoch (postliposukčných nerovností), po pôrode alebo po rýchlom úbytku hmotnosti. Radiofrekvenčný prístroj RF JETT 2 predstavuje rýchle, pohodlné a efektívne ošetrenie problémových partií tela.

Záujem o neinvazívne liposukcie na Slovensku v poslednej dobe stúpa. Pre pacientov je prínosom bezbolestnosť, šetrnosť a viditeľná efektivita ošetrenia. Zákroky vyžadujú opakované sedenia na dosiahnutie požadovaného efektu. Trvalý efekt je u každého pacienta individuálny. Trvalý efekt sa líši podľa štruktúry tkanív, ošetrovanej oblasti, veku klienta, metabolizmu a životného štýlu, predovšetkým pitného režimu, zdravej výživy a primeranej pohybovej aktivity.

Prístroj RF JETT 2 je kozmetický prístroj určený na:

  • cielené tvarovanie postavy
  • odstránenie celulitídy
  • odstránenie vrások
  • vypnutie pokožky (lifting)
  • zlepšenie elasticity pokožky a celkové omladenie pleti
  • proti prejavom starnutia pokožky na celom tele
  • odstránenie zrastov a jaziev na koži po tehotenstve a obezite.

Podrobný popis produktu:
Rádiofrekvenčný prístroj RF JETT 2 využíva unikátnu rádiofrekvenčnú technológiu k riadenému zahrievaniu pokožky. Radiofrekvenčný prístroj RF JETT 2 využíva rádiofrekvenčný systém s tripolárnou a hexapolárnou hlavicou pre hĺbkovú riadenú RF penetráciu s možnosťou monopolárnej, tripolárnej alebo hexapolárnej rádiofrekvencie. Rádiofrekvenčná vlna vstupuje cez povrch pokožky do podkožia (preniká 15–20 mm do tkaniva), kde intenzívne zahrieva tukové bunky (na 48 °C, v oblasti krku a tváre sa má pohybovať teplota od 39 – 44 °C), redukuje celulitídu, vypína a vyhladzuje pokožku. Dochádza ku stiahnutiu a vypnutiu pôvodne uvoľnenej a povädnutej kože na celom tele vrátane tvárových partií a oblasti okolo očí, pričom dochádza k odstráneniu vrások. V tkanive, vplyvom pôsobenia energie – zahriatia, dochádza k rozrušeniu tukových buniek a ich redistribúcii, ku kontrakcii a multiplikácii kolagénových vláken (nový kolagén zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnejšia, žiarivejšia a mladistvejšia), zvýšeniu krvnej mikrocirkulácie, zlepšeniu zásobovania tkanív kyslíkom a k podpore prirodzených regeneračných metabolických procesov (podporuje sa tvorba elastínu). Lymfatický systém odstraňuje odpadové látky uložené v podkoží vrátane rozrušených tukových buniek a v konečnom dôsledku vďaka týmto procesom dochádza ku liečbe celulitídy.

Ošetrenie
prebieha bez potreby anestézie, bez hospitalizácie, po výkone nie sú potrebné žiadne fyzické obmedzenia, nenosí sa kompresné oblečenie, nie je tu riziko vedľajších účinkov. Niektorí odborníci odporúčajú podstúpiť lymfodrenáž pred zákrokom pre naštartovanie lymfatického systému a následne i po zákroku na zlepšenie lymfatického systému a odstránenie splodín z tela von.
Pre dlhotrvajúci efekt je potrebné podstúpiť niekoľko sedení, v závislosti na ošetrovanej partii. Pre oblasť krku a tváre sa odporúča 4–5 sedení každých 5–7 dní po dobu 18–20 minút pre efekt trvajúci až 2 mesiace. Potom môže klient dochádzať na pravidelné udržiavacie zákroky, frekvencia zákrokov je individuálna, ale nie viac ako 1 sedenie každých 30–45 dní. Na ostatné partie tela je odporúčaných väčšinou 6–8 sedení po dobu 30–60 minút, v závislosti na ošetrovanej partii.
Zákrok sa podľa potrieb opakuje za 14 dní až 3 týždne. Medzi jednotlivými ošetreniami je potrebné dodržiavať zvýšený pitný režim, ktorý uľahčuje odbúranie a vyplavenie deštruovaného tkaniva. K úbytku totiž nedochádza ihneď, ale ešte niekoľko týždňov po aplikácii sa telo naďalej tukového tkaniva zbavuje.
Metódu je možné vykonávať počas celého roku.

Cenník procedúr a kozmetiky